خدمات پشتیبانی شبکه

آیا قاب لپ تاپ را می توان ترمیم و تعمیر کرد ؟

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، حتما لپ تاپ شما دارای شکستگی و ضربه خوردگی شده است. مشکلاتی که بعد از شکستگی به وجود می آید از قبیل ترک خوردن و لب پر شدن و یا حتی شکستن لولا نیز می باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا سوالات پر تکراری که مشتریان بعد از شکستگی و ترک روبرو می شوند را تا حد بالایی پاسخ داده باشیم.

چرا باید قاب لپ تاپ را تعمیر کنیم ؟

با توجه به گران بودن قیمت قاب لپ تاپ در بعضی مواقع، ترمیم و رفع شکستگی قاب لپ تاپ از بهترین راه حل ها به شمار می آید. از دلایل دیگر تعمیر قاب لپ تاپ به جای خرید قاب جدید می توان به نبودن قاب اصلی و فابریک خود لپ تاپ دانست. شاید ترمیم و بازسازی قاب ارجینال خود لپ تاپ بسیار بهتر و به صرفه باشد. تحریم بودن و نبودن لوازم اصلی لپ تاپ تا حد زیادی باعث شده تا مشتریان به دنبال ترمیم قاب اصلی لپ تاپ باشند. 
واژه ی ترمیم قاب لپ تاپ صرفا به تعمیر قاب و فریم تمام نمی شود، در بسیاری از موارد تعمیر لولا و حتی ترمیم لب پریدگی ها هم شامل حالشان می شود.

هزینه تعمیر قاب لپ تاپ چقدر می شود ؟

از سوالات بسیار پر تکرار مشتریان این هست که هزینه ترمیم قاب و فریم لپ تاپ من چقدر میشود. اینکه هزینه تعمیر قاب هر لپ تاپی با توجه به نوع شکستگی و مقدار آن متفاوت است. مشتریان می توانند ابتدا از نوع شکستگی و ترک لپ تاپ خود عکس گرفته و پس از ارسال در واتساپ از مقدار هزینه ترمیم مطلع شوند. بنابراین هزینه ثابتی را نمیتوان برای همه ی لپ تاپ ها در نظر گرفت. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *