مقالات

راهنمای خرید بهترین کارت گرافیک برای مینی کیس

چگونه برای مینی کیس بهترین کارت گرافیک را انتخاب کنم؟


گرافیک مینی کیس
بهترین کارت گرافیک برای مینی کیس کدام است؟
ما در مورد سیستم‌هایی صحبت می‌کنیم که از مادربردهای mini ITX یا micro ATX استفاده می‌کنند، داخل یک کیس فرم فاکتور کوچک قرار می‌گیرند و فضای زیادی برای قطعات ندارند. که در بازار امروز به مینی کیس های استوک معروف هستند.
وقتی تصمیم به خرید کارت گرافیک استوک برای مینی کیس استوک گرفته اید، باید چند فاکتور را در نظر بگیرید.
دو مورد از مهمترین آنها عبارتند از:
1 – اندازه کارت گرافیک متناسب با مینی کیس خریداری شده باشد. شاید می توان گفت برای خرید کارت گرافیک های پنل کوتاه اولین فاکتور ابعاد متناسب با کیس باشد. زیرا کیس های استوک با اندازه کوچک طراحی شده اند و با همه ابعاد سازگاری ندارند.
2 – کارت گرافیک باید با کیس استوک سازگاری داشته باشد. برای مثال پاور کیس های استوک باید بتوانند منبع تغدیه خوبی برای کارت گرافیک های پنل کوتاه باشند.
این ها از عوامل مهمی هستند که برای خرید کارت گرافیک استوک برای مینی کیس های استوک باید در نظر گرفته شوند.

کارت گرافیک مینی کیس

 

در هنگام خرید مینی کیس باید چند نکته مهم را رعایت کنید. حتما توصیف می کنیم مقاله راهنمای خرید مینی کیس استوک را بخوانید تا بهترین خرید را انجام دهید.
ببینید با چه مقدار فضای کیس کار می کنید، و بزرگترین پردازنده گرافیکی که می توانید در آن قرار دهید چیست. محدودیت های منبع تغذیه خود را در نظر بگیرید و ببینید چه نوع GPU را می توانید با PSU های موجود در دسترس خود اجرا کنید. هنگامی که همه این کارها را انجام دادید، می توانید ببینید که قدرتمندترین پردازنده گرافیکی که تمام موارد فوق را برآورده می کند و با بودجه شما مطابقت دارد، چیست و مشابه آن خرید را انجام دهید.

 

کارت گرافیک 2 گیگ ای فاکس GT610

یکی از پرفروش ترین و روتین ترین کارت گرافیکها برای ارتقای پردازنده گرافیکی مینی کیس ها می باشد. اکثر افراد با خرید کیس استوک آن بهره ی لازم از پردازنده گرافیکی را نمی برند. بنابراین برای بهره برداری از کیس برای اجرای نرم افزار های گرافیکی و فبوشاپ روزمره نیاز به کارت گرافیک مجزا دارند. کارت گرافیک 2 گیگ GT610 یکی از بهترین گزینه ها برای ارتقای کیس های SSF می باشد. و با تمامی پاور ها سازگاری دارد.

کارت گرافیک ای فاکس Geforce GT 730 4GB

یکی دیگر از بهترین کارت گرافیک هایی که برای مینی کیس استوک بسیار کاربردی و بهینه است کارت گرافیک 4 گیگ GT 730 است. این کارت با ظرفیت گرافیکی 4 گیگ از اجرای نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ و کورل به خوبی پشتیبانی کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *